Förbundsstyrelsen - Riksförbundet Unga Musikanter
Stöd oss

Förbundsstyrelsen

Vincent Ericsson förbundsordförande RUM

Vincent Ericsson

Förbundsordförande

Telefon: 073 827 63 04

E-post: vincent.ericsson@rum.se

Caroline Näsström vice förbundsordförande

Caroline Näsström

Vice förbundsordförande

Telefon:

E-post: caroline.nasstrom@rum.se

Anton Prang

Förbundskassör

Telefon: 073 415 98 41

E-post: anton.prang@rum.se

Hanna Carlsson ledamot

Hanna Carlsson

Ledamot

Telefon:

E-post: hanna.carlsson@rum.se

Irina Krjutjkova ledamot

Irina Krjutjkova

Ledamot

Telefon:

E-post: irina.krjutjkova@rum.se

Rebecka Helgesson

Rebecka Helgesson

Ledamot

Telefon:

E-post: rebecka.helgesson@rum.se

Linus Enroth

Ledamot

Telefon:

E-post: linus.enroth@rum.se

Här hittar du en presentation av förbundsstyrelsens medlemmar

X